Gizlilik Politikası

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Web sitesini kullanmanız ve bu sitede sunulan hizmet ve malzemelerden faydalanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak bize verdiğiniz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması
Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. veya Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren diğer markalar ile bağlı olduğu kuruluşlar, tüm paydaşlarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.
Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel tanıtım faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik paydaş “sınıflandırma” çalışmalarında Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. veya Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren diğer markalar ile bağlı olduğu kuruluşlar olarak faaliyet gösteren diğer şirket ve kuruluşlar bünyesinde kullanılmaktadır.

Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. veya Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren diğer markalar ile bağlı olduğu kuruluşlar, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. veya Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren diğer markalar ile bağlı olduğu kuruluşlar, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin bir eğitim, kamp ve kurs deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.
Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. veya Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren diğer markalar ile bağlı olduğu kuruluşlara ait e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan “bu bülteni bir daha almak istemiyorsanız buraya tıklayınız.” linkine tıklayabilirsiniz.
Paydaş bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Paydaş sisteme girdiği tüm bilgilere sadece paydaş ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece paydaş değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin iyzico ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. veya Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren diğer markalar ile bağlı olduğu kuruluşların sorumluluğunda değildir.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. veya Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren diğer markalar ile bağlı olduğu kuruluşlar, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

İletişim :
Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
Erdem Özel Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.